Dewendra - producent mebli na wymiar

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku oferuje usługi w zakresie produkcji mebli na zamówienie: do zabudowy, na wymiar, mebli do pokoju dziecięcego, do salonu, kuchennych,  łazienkowych oraz szaf wnękowych. Zajmujemy się również wyrobem mebli ogrodowych (takich, jak huśtawki ogrodowe, stoły ogrodowe), a także stolarką konstrukcyjną, drzwi, okien, itp.
Nasze projekty, charakteryzuje bardzo wysoka jakoś materiałów oraz wykończenia. Wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości, producentów takich jak Egger, Wiech Fronty, Kronopol, Bimak. Dysponujemy nowoczesnym oraz bardzo precyzyjnym sprzętem. Wykonujemy projekty oraz wizualizacje na indywidualne zapotrzebowanie.
Meble dostępne są w cenie konkurencyjnej w stosunku do markowych salonów, przy jednoczesnym zachowaniu najlepszej jakości wykonania. Profesjonalizm, specjalistyczna wiedza oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasze projekty dedykowane są zarówno klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym (wykonujemy meble do biur oraz budynków użyteczności publicznej).
Wystarczy zadzwonić i umówić się na pomiary. Zapraszamy!

Projekt - meble na wymiar

Projektując dla Państwa kuchnie, szafy, garderoby lub inne meble, staramy się zachować odpowiednią relację pomiędzy ergonomią i estetyką. Dodatkowo, posiadamy specjalistyczne narzędzia informatyczne, pozwalające na optymalizację zużycia materiałów, co stanowi kluczowy aspekt w minimalizacji kosztów, związanych
z produkcją, a co za tym idzie – ostateczną ceną mebli.

W skład projektu meblowego, wchodzą:
- wizyta u klienta i dokonanie pomiarów,
- pomoc w doborze materiałów, kolorystyki i aranżacji całych wnętrz,
- wykonanie profesjonalnej wizualizacji,
- wykonanie rysunków technicznych,
- pomoc przy doborze sprzętu AGD i RTV pod zabudowę.